GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 4856476
nr 485 6476
Porslin
Kina diverse [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 september 2007
kl 17:23:34
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr